Krepšelis tuščias
:
0 vnt.
Patarimai ir konsultacijos+370 615 77177

„ Uniroyal“ „ ryklio odos“ technologija

2017-05-30

                                                                                          

 

Prestižiniu pramoninio dizaino „Red Dot Award“ apdovanojimu buvo įvertintos naujos kartos „Uniroyal RainSport 3“ lietaus padangos. Keturiasdešimties narių komisija gyrė „RainSport 3“ padangas dėl gamyboje panaudotos novatoriškos „ryklio odos“ technologijos, kuri užtikrina itin greitą vandens pašalinimą iš po padangos važiuojant šlapia kelio danga.

 

Pagrįsdami apdovanojimą komisijos atstovai sakė: „Padangų rinkoje savo dizainu „RainSport 3“ itin skiriasi nuo kitų produktų. Šis produktas aiškiai parodo, kokių aukštumų pramoninis dizainas gali pasiekti net tose srityse, kurios yra perpildytos. Įprastas, tačiau efektingo dizaino gaminys su unikaliomis savybėmis.

 

Padangų dizainas yra ypatingai svarbus, siekiant išskirtinumo tarp daugybės konkurentų gaminių, taip pat pabrėžti unikalias savybes – šiuo atveju, „RainSport 3“ galimybę efektyviai ir greitai pašalinti vandenį. Naujos kartos vandens pralaidumui optimizuotas protektorius sujungia geriausias asimetrinės ir kryptinės padangos savybes. O pasiektas rezultatas užtikrina maksimalią apsaugą nuo akvaplanavimo, ir puikų sukibimą posūkiuose bei mažą triukšmingumą.

 

Tačiau tarp kitų padangų „Uniroyal RainSport 3“ labiausiai išsiskiria pritaikytomis aukštosiomis bioninėmis technologijomis, kurios apjungia gamtą ir naujausius mokslinius pasiekimus. Ši padanga yra pirmoji, kurios gamybai panaudota unikali „ryklio odos“ technologija. Išilginiuose protektoriaus griovelių paviršiuose ji sumažina pratekančio vandens sūkurius kontaktiniame paviršiuje. Taip vanduo pašalinamas maksimaliai efektyviai ir užkertamas kelias akvaplanavimui.


Užklausa sėkmingai pateikta

Jei turite klausimų skambinkite +370 615 77177
Siųsti
2017 © Ratai24. Visos teisės saugomos.
Elektroninių parduotuvių kūrimas: Jauna Reklama